Hakkımızda

Atolyemdesign.com ekibini oluşturan en önemli özellikler; mücadeleci tavırları, girişimci ruhları ve sorumlulukları paylaşma duygularıdır.

Firmamızın sırrı, her gün ortak bir amaca ulaşmak için çalışan profesyonel bir takımda yatmaktadır.

İnternet satış kanalımız Atolyemdesign.com profesyonel ekibimiz müşteri memnuniyeti için çalışmaktadır. Bunun yanı sıra, günlük işlerimizde karşılaştığımız meydan okumaların ve zorlukların üzerinden rahatlıkla gelme özelliğine sahibiz.


Firma yapımız gereği hiyerarşik engeller minimum düzeye indirgenmiş olup, tüm mevkiler arasında doğrudan ve saygılı bir davranış biçimi geliştirmeyi teşvik etmekteyiz.

Bu yetenekli ekip, başarılı olmak ve aynı zamanda yenilikçi, yaratıcı ve eğlenceli bir imge elde etmek üzere, bulundukları profesyonel alanlarda daha iyiye ulaşmak için sürekli kendilerini geliştiren bir takım ruhuna sahiptir ki bu da ekip için vazgeçilmez bir koşuldur.

Dünyaca ünlü moda markalarını Türkiye’nin en yetenekli tasarımcıları ile aynı çatı altında topluyoruz. İster günlük tarzınızı yansıtmak, ister en şık gece kıyafetinizi tamamlamak için her anınıza eşlik edecek ürünleri atolyemdesign.com'da bulabilirsiniz.